Hotový fitness web
Hotový fitness web Hotový fitness web Hotový fitness web Hotový fitness web Hotový fitness web Hotový fitness web Hotový fitness web Hotový fitness web Hotový fitness web
Cena -Kč 2000
Modifikátor variant cen
Hotový profesionálni sportovní fitness web.
Platíte pouze roční platbu (2000 kč) za nejlepší, bezporuchový webhosting v EU.
Ukázka webu

103
virtuemart.product
(103 hodnocení, 4.98 z 5)
4.98 103 voters.out of 0out of 5based on


hotový webdesign fitness, sport

Hotové webové stránky pro fitness centrum, posilovnu, sportovní klub.

Webové stránky vhodné pro prezentace fitness centru, posilovny, sportovní činnosti nebo sport-klubu.

Dnes přinášíme opravdovou jedničku pro webovou prezentace sportovního klubu, fitness nebo posilovny - webové stránky ATHLETIC. Moderní, akční, drsný sportovní design webu s video upoutávkou v záhlaví, prezentace trenérů, kalendář sportovních akcí, e-shop zaměřeny na prodej sportovních doplňků, bez pochybností odprezentuje Váš podnik v oblasti sportu na špičkové úrovni.

- PR-studio

darek

Nejvýhodnější nabídka profesionálních, sportovních webových stránek.


Hotový sportovní fitness web obsahují:

 • Nativní podpora videa.
 • Redakční systém.
 • Responzivnost webu na mobilních zařízeních.
 • Nejmodernější jazyk programování - HTML5 | CSS3.
 • Integrovány e-shop pro prodej sportovního zboží.
 • Prezentace trenérů.
 • Kalendář sportovních akcí.
 • Validita zdrojových kódů, která je velmi důležitou podmínkou pro SEO.

Profesionální webdesignové řešení stránek pro sport, posilovnu, fitness od FABER VISUM, zaručí bezkonkurenční výsledek ve vyhledávačích.

Plnění sportovních webových stránek.

Přenechat úpravu webových stránek pro fitness centrum, posilovnu, sportovní klub programátorům a designérům FABER VISUM je možné. PR studio FABER VISUM zaručuje plnění, úpravu, redakce obsahu webových stránek s ohledem na SEO optimalizace, redesign webových stránek podle přání zákazníka, moderní designérské zpracování každého prvku sportovního webového portálu.

Cena za úpravu obsahu sportovních www stránek se vyvine od počtu hodin, však neměla by převýšit 20000 kč. Zajistíme PR marketing pro Váš sportovní klub, postaráme se o SEO webových stránek. Jinak položky na sport-webu se plní úplně jednoduše pomoci WYSIWYG editoru - jako kdyby jste psali ve Wordu.

reference webu

Sportovní web s e-shopem pro prezentace fitness centrum, posilovny, sport-klubu.


Akční, moderní design webových stránek pro sportovní prezentace, bez pochybnosti upoutá každého fanouška. Webdesign pro mobilní zařízení usnadní navigace na webu, perfektní grafické zpracování zaručí oblibu návštěvníků Vašich akčních webových stránek.
Profesionální hotový webový portál pro fitness posilovnu nebo jinou sportovní činnost - bezkonkurenční řešení akční prezentaci.

Referenční webové stránky se sportovní tematikou postavili jsme třeba pro významný, vítězný tým Amerického fotbalu Pilsen Patriots.


- PR studio FABER VISUM

Referenční sportovní web

sportovní web prezentace

Postup jak objednat sportovní web:

 • Zaplatit roční platbu za webhosting - tlačítko "OBJEDNAT"
 • Uvést na pokladně do poznámky svoji doménu *.
 • Doménu nasměřovat u registrátora domén na:
  Nameserver 1: ns1.your-server.de (IP: 213.133.106.251)
  Nameserver 2: ns.second-ns.com (IP: 213.239.204.242)
  Nameserver 3: ns3.second-ns.de (IP: 193.47.99.4)

Co se stane po objednávce webu:

 • Hotové webové stránky pro sportovní projekty dostáváte "jak je" - responzivní web | redakční systém v češtině | validní W3C kód
 • Žádné účtování za implementace na server - hotové fitness stránky už jsou umístěné na našem webhostingu!
 • Na Váš e-mail do 24 hod. od přepsání platby za webhosting, pošleme přístupy k administraci stránek pro jejich úpravu. Naplňte svůj web.
Disclaimer: Zákaz používání (kopírování, prodeji) třetí straně jakéhokoli elementu v "jakékoli objektivně vnímatelné podobě včetně podoby elektronické, trvale nebo dočasně, bez ohledu na jeho rozsah, účel nebo význam" (Autorský zákon - č. 121/2000 Sb. § 2), ze zpracovaných nebo zakoupených v FABER VISUM - INTERSAT vizuálních návrhu (šablona designu webu, upravené soubory, zdrojové kódy šablony designu webu). Jako prevence pirátství na internetu, tzv. black SEO, nedodáváme technické soubory stránek do ruky - jsou už umístěné na webhostingu.