Profesionální Vizuální Marketing - mezinárodní PR studio.

Marketingová propagace, zkušeností od roku 2008, pobočky v sedmi zemích. pobočky

Design studio je zakladatelem mezinárodní konceptuální linie vizuální propagace FABER VISUM.
Na našich pobočkách v Kanadě, Izraeli, Rusku, Německu, Polsku, Slovensku a České Republice, se držíme společného přemyšleni především o účinnosti realizovaných projektů a jejich perfektních zpracovaní.

Základem filozofie FABER VISUM je účinný perfekcionismus.
Pěkné dny uskutečnit své cíle.

Milí přátelé, nechme banální slogany "X důvodů proč u nás" pro osvědčené lúzři. Vy - chcete přeci vydělávat a dominovat nad konkurencí.
My - umíme Vaší reklamní dominaci zařídit pomocí technologií, o kterých se zatím jen mluví, a taky vzdělaného mezinárodního týmu.

V portfoliu FABER VISUM najdete desítky úspěšně realizovaných projektů, efektivní branding pro
GAC,
glamourclinic
CzechMax,
CzechMax
Airon,
Airon s.r.o.
Power Machinery, Rübezahl, Gloriet, Typografickou Besedu, práce pro
MVČr,
MVČR
Fed Cup
fed-cup
,
Sinne IC a.s.
sinne ic
Ekonomické Stavby, a do konci i pro
Vatikán.
Vatikán

pr studio tým

Lidé, kteří úspěšně řídí naše týmy, kteří budou žít a dýchat za váš PR marketing.

A jsou to právě oni, kdo jsou největší hodnotou naší firmy a garancí úspěchu pro Váš vizuální PR marketing.


Dmitri Baraz

Brendmaker, IT, kopirajter, kreativní vývoj

Dmitri Baraz kombinuje bohaté zkušenosti v oblasti výpočetní techniky a tvůrčí řemeslo. Tvoří vysoce kvalitní, originální a inspirativní reklamní kampaně, které mohou transformovat běžné zákazníky v opravdové fanoušky značky. Absolvent Telavivské univerzity počítačových technologií, ředitel Izraelské pobočky FABER VISUM.

- PR studio FABER VISUM.

animace

Režie, animace, motion design.

Nicolás García — Animátor, Motion Designer. Diplom v oboru animace, interaktivní technologie, grafika a efekty speciální VFX. Absolvent Univerzit Militar Nueva Granada, Nacional de Colombia.

- PR studio FABER VISUM.

Künstler

Art Director - umění, vize a vizualizace.

Bylo by naivní si myslet, že bez umělecké vize může se vizualizovat nápady. Jsme poctěni přítomnosti ve FABER VISUM významného malíře. Umělecká tvorba pana Pawlowského se nacházejí v četných soukromých sbírkách v Německu, Velké Británii, Itálii, Švédsku a Švýcarsku. Od roku 2002 stala expozice v K-Galerie, Mnichov, Německo. Více - «Půl století se štětcem v ruce»

- PR studio FABER VISUM.

video postprodukce

Video postprodukce a střih - projekt "Video za 48 hodin".

Střih je jako skládanka a já dávám všechny ty malé kousíčky dohromady a skládám z nich příběh. Zbytečné kousky zahazuju a ty důležité řadím tak aby děj příjemně plynul a diváka vtáhnul. Je to vzrušující a zábavné vymyslet vše tak aby to do sebe dokonale zapadalo. Dejte mi příběh a já Vám ho odvyprávím. Vystudovala jsem grafický design ale brzy mně to začalo táhnout k videu. Věnuji se střihu a postprodukci a zde ve Faber Visum mám na starosti projekt Video za 48 hodin.

- Barbora M.

ceo

CEO & Founder - Design, programování, vizionářství.

FABER VISUM znamená s latiny - tvořící vidění, vize.
Jsem tady by spojovat věcí dohromady, vidět a pozorovat svět bez předpojatosti.
Tvořím odlišný svět kolem sebe, snažím se lidi motivovat hledat vlastní cestu.

- FABER VISUM.

reklama

Reklama a obchodní zastoupení.

Jsme přesvědčení, že dětí jako nikdo jiný jsou schopní donést reklamní myšlenku jednoduše. Renata děla v reklamním oboru FABER VISUM od 10 let a to pro takové značky jako například Ekonomické Stavby! Talentovaná, kreativní, inteligentní a krásná. Investice FABER VISUM do cele řady talentů Renaty se vyplatila - v 16ti letech buduje pasivní příjmy v projektu ROSTOUCÍ WEB.

- PR studio FABER VISUM.

kódování

- analytik a kodér FABER VISUM. Česko, Balkány.

Gabriel analytik a kodér v balkánském segmentu FABER VISUM. Logika, precizní vývoj marketingových strategií na Balkánech, schopnost jasně vysvětlit klientům FABER VISUM požadovanou informace, talent vyslechnout - kompetencí Gabriele. Plynulost v několika cizích jazycích. Rozvoj platformy rentarna.com - pronájem bez hranic v ČR a na Balkánech.

- PR studio FABER VISUM.

Marketing Israel.

Management sociálních sítí. Středo-východní marketing.

Marketingová propagace v sociálních sítech je důležitým prvkem při budování značky (brandbuilding). Není žádným tajemstvím, že integrace webových stránek v sociální sítě je jedna z podmínek pro úspěšné SEO. Plněni, monitoring, analýzu výsledků ma na starosti Liliana. Komunikace s Izraelskou pobočkou FABER VISUM je taky v její kompetenci.

- PR studio FABER VISUM.

bystrov

Pobočka FABER VISUM ve východní Evropě.

Sergei Bystrov - Pozorný k detailům, otevřený experimentovat. V FABER VISUM od roku 2013.

- PR studio FABER VISUM.

marek

Vizuální marketing FABER VISUM v ČR.

Marek věří, že klíčem k úspěchu v podnikání je tvrdá práce a nadšení. Jeho cílem je najít optimální řešení, které pro Vás bude finančně dostupné. Zlepšit Váši prezentaci na internetu a posunout ji na vyšší úroveň.

- PR studio FABER VISUM.

webdesign

Webdesign, programovaní. Polsko, Varšava.

Mikalai - řízení marketingu, komunikace s klientem, poskytování požadovaných informací. Specializace - SEO, propagace a správa webových stránek, vytváření kreativních názvů pro budoucí společnost, včetně dostupnosti volných domén pro registraci.

- PR studio FABER VISUM.

webdesign

Ředitelka pobočky FABER VISUM ve východní Evropě.

Olga. Spojuje zkušenosti řízení s kreativitou a láskou k přimyšlení. Diplomatická, ambiciózní, zodpovědná. Vzdělání - Vysoká ekonomická škola v Moskvě, vysoká škola řízení projektů.

- PR studio FABER VISUM.


42
virtuemart.product
(360 hodnocení, 4.96 z 5)
4.96 360 voters.out of 0out of 5based on