Profesionální Vizuální Marketing - mezinárodní PR studio.

Marketingová propagace, 14 let zkušeností, pobočky v sedmi zemích. pobočky

Design studio je zakladatelem mezinárodní konceptuální linie vizuální propagace FABER VISUM.
Na našich pobočkách v Kanadě, Izraeli, Rusku, Německu, Polsku, Slovensku a České Republice, se držíme společného přemyšleni především o účinnosti realizovaných projektů a jejich perfektních zpracovaní.

Základem filozofie FABER VISUM je účinný perfekcionismus.
Pěkné dny uskutečnit své cíle.

Milí přátelé, nechme banální slogany "X důvodů proč u nás" pro osvědčené lúzři. Vy - chcete přeci vydělávat a dominovat nad konkurencí.
My - umíme Vaší reklamní dominaci zařídit pomocí technologií, o kterých se zatím jen mluví, a taky vzdělaného mezinárodního týmu.

V portfoliu FABER VISUM najdete desítky úspěšně realizovaných projektů, efektivní branding pro
GAC,
glamourclinic
CzechMax,
CzechMax
Airon,
Airon s.r.o.
Power Machinery, Rübezahl, Gloriet, Typografickou Besedu, práce pro
MVČr,
MVČR
Fed Cup - The World Cup of Tennis
fed-cup
,
Sinne IC a.s.
sinne ic
Ekonomické Stavby, a do konci i pro
Vatikán.
Vatikán

pr studio tým

Lidé, kteří úspěšně řídí naše týmy, kteří budou žít a dýchat za váš PR marketing.

A jsou to právě oni, kdo jsou největší hodnotou naší firmy a garancí úspěchu pro Váš vizuální PR marketing.


Dmitri Baraz

Brendmaker, IT, kopirajter, kreativní vývoj

Dmitri Baraz kombinuje bohaté zkušenosti v oblasti výpočetní techniky a tvůrčí řemeslo. Tvoří vysoce kvalitní, originální a inspirativní reklamní kampaně, které mohou transformovat běžné zákazníky v opravdové fanoušky značky. Absolvent Telavivské univerzity počítačových technologií, ředitel Izraelské pobočky FABER VISUM.

- PR studio FABER VISUM.

animace

Režie, animace, motion design.

Nicolás García — Animátor, Motion Designer. Diplom v oboru animace, interaktivní technologie, grafika a efekty speciální VFX. Absolvent Univerzit Militar Nueva Granada, Nacional de Colombia.

- PR studio FABER VISUM.

Künstler

Art Director - umění, vize a vizualizace.

Bylo by naivní si myslet, že bez umělecké vize může se vizualizovat nápady. Jsme poctěni přítomnosti ve FABER VISUM významného malíře. Umělecká tvorba pana Pawlowského se nacházejí v četných soukromých sbírkách v Německu, Velké Británii, Itálii, Švédsku a Švýcarsku. Od roku 2002 stala expozice v K-Galerie, Mnichov, Německo. Více - «Půl století se štětcem v ruce»

- PR studio FABER VISUM.

video postprodukce

Video postprodukce a střih - projekt "Video za 48 hodin".

Střih je jako skládanka a já dávám všechny ty malé kousíčky dohromady a skládám z nich příběh. Zbytečné kousky zahazuju a ty důležité řadím tak aby děj příjemně plynul a diváka vtáhnul. Je to vzrušující a zábavné vymyslet vše tak aby to do sebe dokonale zapadalo. Dejte mi příběh a já Vám ho odvyprávím. Vystudovala jsem grafický design ale brzy mně to začalo táhnout k videu. Věnuji se střihu a postprodukci a zde ve Faber Visum mám na starosti projekt Video za 48 hodin.

- Barbora M.

ceo

CEO & Founder - Design, programování, vizionářství.

FABER VISUM znamená s latiny - tvořící vidění, vize.
Jsem tady by spojovat věcí dohromady, vidět a pozorovat svět bez předpojatosti.
Tvořím odlišný svět kolem sebe, snažím se lidi motivovat hledat vlastní cestu.

- FABER VISUM.

reklama

Reklama a obchodní zastoupení.

Jsme přesvědčení, že dětí jako nikdo jiný jsou schopní donést reklamní myšlenku jednoduše. Renata děla v reklamním oboru FABER VISUM od 10 let a to pro takové značky jako například Ekonomické Stavby! Talentovaná, kreativní, inteligentní a krásná. Investice FABER VISUM do cele řady talentů Renaty se vyplatila - v 16ti letech buduje pasivní příjmy v projektu ROSTOUCÍ WEB.

- PR studio FABER VISUM.

kódování

- analytik a kodér FABER VISUM. Česko, Balkány.

Gabriel analytik a kodér v balkánském segmentu FABER VISUM. Logika, precizní vývoj marketingových strategií na Balkánech, schopnost jasně vysvětlit klientům FABER VISUM požadovanou informace, talent vyslechnout - kompetencí Gabriele. Plynulost v několika cizích jazycích. Rozvoj platformy rentarna.com - pronájem bez hranic v ČR a na Balkánech.

- PR studio FABER VISUM.

Marketing Israel.

Management sociálních sítí. Středo-východní marketing.

Marketingová propagace v sociálních sítech je důležitým prvkem při budování značky (brandbuilding). Není žádným tajemstvím, že integrace webových stránek v sociální sítě je jedna z podmínek pro úspěšné SEO. Plněni, monitoring, analýzu výsledků ma na starosti Liliana. Komunikace s Izraelskou pobočkou FABER VISUM je taky v její kompetenci.

- PR studio FABER VISUM.

bystrov

Pobočka FABER VISUM ve východní Evropě.

Sergei Bystrov - Pozorný k detailům, otevřený experimentovat. V FABER VISUM od roku 2013.

- PR studio FABER VISUM.

marek

Vizuální marketing FABER VISUM v ČR.

Marek věří, že klíčem k úspěchu v podnikání je tvrdá práce a nadšení. Jeho cílem je najít optimální řešení, které pro Vás bude finančně dostupné. Zlepšit Váši prezentaci na internetu a posunout ji na vyšší úroveň.

- PR studio FABER VISUM.

webdesign

Webdesign, programovaní. Polsko, Varšava.

Mikalai - řízení marketingu, komunikace s klientem, poskytování požadovaných informací. Specializace - SEO, propagace a správa webových stránek, vytváření kreativních názvů pro budoucí společnost, včetně dostupnosti volných domén pro registraci.

- PR studio FABER VISUM.

webdesign

Ředitelka pobočky FABER VISUM ve východní Evropě.

Olga. Spojuje zkušenosti řízení s kreativitou a láskou k přimyšlení. Diplomatická, ambiciózní, zodpovědná. Vzdělání - Vysoká ekonomická škola v Moskvě, vysoká škola řízení projektů.

- PR studio FABER VISUM.


42
virtuemart.product
(360 hodnocení, 4.96 z 5)
4.96 360 voters.out of 0out of 5based on