projekt manager

Nabídka práce - zástupce projektu "Hotový web" v oblasti marketingu.

Pokud máte zkušeností s prací při obchodním zastupování, schopnost prezentace služeb a reprezentativní vystupování - je tato nabídka právě pro Vás. Externí práce v oboru reklamního marketingu pro mezinárodní společnost FABER VISUM, přináší možnost vydělávat peníze hned a zvětšovat svůj roční pasivní příjem.

Náplň práce zástupce projektu:

  • Pomocí atributů naší značky, Vy nabízíte potenciálním zákazníkům náš efektivní marketingový projekt
  • U projektu "Hotovy web" zákazník zaplatí pouze roční platbu za web-hosting, ze kterého obdržíte KAŽDÝ ROK odpovídající odpočet Vaší odměny - pasivní příjem.
  • Pokud Váš klient zvolí libovolný projekt z nabídky PROFESIONÁLNÍCH webových stránek, z FABER VISUM, umístíme zvolený projekt na server a sdělíme zákazníkovi přistup k administraci webových stránek pro jejich úpravu.
  • Zákazníkovi zbývá jen vyměnit si demo obsah stránek za svůj vlastní, upravit strukturu menu a nebo objednat služby plněni obsahu u programátorů a designérů FABER VISUM anebo v jiném studiu.

Pracovní atributy zástupce projektu:

  • Použití názvu společnosti k oslovení zákazníka.
  • Firemní
    vizitky
    vizitky společnosti
    společnosti
  • Firemní
    letáky
    letáky společnosti
    společnosti
  • společnosti.
  • FABER VISUM.
  • Osobní promo-kód pro identifikace objednávek.
  • Osobní email na doména fabervisum.cz
  • Možnost reprezentovat společnost ve Vašem regionu.
  • Plná technická podpora (skype, facetime, e-mail).
  • Zvyšování procentuální výše odměny s růstem objednávek.

Požadované dovednosti vedoucího projektu:

  • Schopnost vést pracovní tým, pracovat v týmu.
  • Schopnost analyzovat webové stránky na předmět chyb v kódu.
  • Schopnost provádět SEO analýzu webových stránek.
  • Schopnost vysvětlit všechny výhody a nevýhody projektu.

Další podmínky:

  • Webové stránky jsou hostované pouze u FABER VISUM.
  • Vaše odpočty budou provedeny okamžitě po zaplacení za hostování.
  • O výši odměny vás budeme informovat důvěrně.

Pošlete nám žádost o váš promo kód.

Budeme vás kontaktovat co nejdříve a pošleme všechny potřebné informace týkající se práce vedoucího projektu plus užitečné informace. Napište své telefonní číslo, skype a možné způsoby komunikace s vámi.

zástupce projektu

112
virtuemart.product
(136 hodnocení, 4.97 z 5)
4.97 136 voters.out of 0out of 5based on