Hotové webové stránky pro hotely a ubytování
Hotové webové stránky pro hotely a ubytování Hotové webové stránky pro hotely a ubytování Hotové webové stránky pro hotely a ubytování Hotové webové stránky pro hotely, ubytování, penziony Hotové webové stránky pro hotely, penziony Hotové webové stránky pro hotely, penziony webove stranky pro pronajem webove stranky pro pronajem webove stranky pro pronajem
Cena -Kč 2000
Modifikátor variant cen
Hotový web pro hotel dostáváte za roční platbu (2000 kč) webhostingu.
Základní verze Profi verze Profi verze 2

71
virtuemart.product
(249 hodnocení, 4.94 z 5)
4.94 249 voters.out of 0out of 5based on


hotovy web hotel

Hotové profesionální webové stránky pro hotel, apartmán, penzion.

Přinášíme Vám unikátní řešeni luxusních webových stránek pro ubytovací zařízení - hotely, apartmány, penziony.
Pokročily rezervační systém pokojů bez pochybnosti ušetři Vaši náklady na externí rezervační systémy, umožni nasazeni lepších cen pro návštěvníky. Hotové řešení webových stránek hotelu s rezervačním systémem hotelových pokojů.

darek

Webové stránky s rezervačním systémem apartmánů, hotelových pokojů.


Technické parametry webu pro hotel.

 • Vlastní pokročily rezervační systém hotelových pokojů.
 • Webové stránky hotelu s redakčním systémem.
 • Responzivnost webu hotelu na mobilních zařízeních.
 • Nejmodernější jazyk programování - HTML5 | CSS3.
 • Validita zdrojových kódů, která je velmi důležitou podmínkou pro SEO.
 • Propojeni s rezervační portály booking.com, tripadvisor, expedia a další.

Profesionální řešeni hotelového webu od FABER VISUM zaručí Vám úplně novou úroveň poskytovaní hotelových, ubytovacích služeb online. Pokud nezvolíte naplnění webu od design-studia, platíte pouze roční platbu za webhosting.

Naplnění webových stránek design-studiem.

Nemáte čas a chuť Vaše hotelové, ubytovací webové stránky plnit? Existuje možnost přenechání plněni hotelových webových stránek našim designérům a programátorům. V tu tom případě, zaručíme plněni obsahu hotelových stránek s ohledem na SEO optimalizace, redesign webu podle přáni klienta, pečlivé designérské zpracování každého prvku hotelových webových stránek.

Cena za naplněni www stránek se vyvine od počtu hodin, však neměla by převýšit 29000 kč pokud je to jednojazyčná verze webu hotelu. Každá další jazyková verze webu pro hotel samozřejmě levnější, jelikož bude klonem. Naplníme Váš hotelový web, postaráme se o SEO, vizuální PR marketing.

reference webu hotelu

Referenční webové stránky hotelů s vlastním systémem rezervací pokojů.


Pro webové stránky hotelu, je velmi praktické mít svůj vlastní rezervační systém hotelových pokojů - většina rezervujících na booking.com zadává název hotelu do vyhledávače, přichází na webové stránky hotelu a pokud najde rezervační systém na stránkách s minimálně odlišnou cenou za hotelový pokoj, - rezervuje na stránkách hotelu aby ušetřit. Hotel zase šetři na poplatcích za rezervací na booking.com. Oboustranná výhoda! Pořiďte si nejmodernější webové rozhraní pro rezervace hotelu, apartmánu, penzionu s podporou geolokací na mapě ve profi verzi 2.

geolokacé hotelu na mapě

K redesignu nabízeného projektu nám může posloužit referenční projekt webu zámeckého hotelu v Mariánských Lázních nebo profesionální platforma pronajmu apartmánů a služeb rentarna.com


- PR studio.

Reference webových stránek hotelů

reference web hotelu reference rezervační systém

Koupit a začít svůj web hotelu provozovat:

 • Zaplatit roční platbu za webhosting tlačítko "OBJEDNAT"
 • Uvést na pokladně do poznámky svoji doménu *.
 • Doménu nasměřovat u registrátora domén na:
  Nameserver 1: ns1.your-server.de (IP: 213.133.106.251)
  Nameserver 2: ns.second-ns.com (IP: 213.239.204.242)
  Nameserver 3: ns3.second-ns.de (IP: 193.47.99.4)

Co dostanete po zaplacení hostingu?

 • Webové stránky dostáváte "jak je" - Responzivní web pro hotel | Redakční systém v češtině s demo obsahem | Validní HTML5 kód
 • Žádné účtování za implementace na server - stránky už umístěné na našem webhostingu. U profi verze se účtuje jednorázový poplatek navíc.
 • Na Váš e-mail do 24 hod. od přepsání platby za webhosting pošleme přístupy k administraci webu pro úpravu obsahů.

Disclaimer: Zákaz používání (kopírování, prodeji) třetí straně jakéhokoli elementu v "jakékoli objektivně vnímatelné podobě včetně podoby elektronické, trvale nebo dočasně, bez ohledu na jeho rozsah, účel nebo význam" (Autorský zákon - č. 121/2000 Sb. § 2), ze zpracovaných nebo zakoupených v FABER VISUM - INTERSAT vizuálních návrhu (šablona designu webu, upravené soubory, zdrojové kódy šablony designu webu). Jako prevence pirátství na internetu, tzv. black SEO, nedodáváme technické soubory stránek do ruky - jsou už umístěné na webhostingu.