Hotové webové stránky pro cestovní agenturu
Hotové webové stránky pro cestovní agenturu Hotové webové stránky pro cestovní agenturu Hotové webové stránky pro cestovní agenturu Hotové webové stránky pro cestovní agenturu webove stranky pro pronajem webove stranky pro pronajem webove stranky pro pronajem
Cena -Kč 2000
Modifikátor variant cen
Hotové profesionálni webové stránky pro cestovní agenturu. Platíte pouze roční platbu (2000 kč) za nejlepší, bezporuchový webhosting v EU.
Ukázka webu č.1 Ukázka webu č.2

76
virtuemart.product
(108 hodnocení, 4.95 z 5)
4.95 108 voters.out of 0out of 5based on


hotovy web cestovní agentura

Hotové webové stránky pro cestovní agenturu.

Představujeme průlomové řešeni webových stránek pro cestovní ruch.

Vlastníte cestovní agenturu? Nebo přemýšlíte o založeni cestovního ruchu? Tak jste u správného projektu webových stránek. Hledali jsme webdesignové řešeni pro všechny milovníky cestování. Dnes vám přenášíme velice upoutávající webový portal pro cestovní ruch s podporou videa v záhlaví.


- PR-studio FABER VISUM


darek

Internetové stránky pro cestovní ruch včetně hostingu.

Technické parametry webových stránek pro nabídku cestovaní.


Moderní weby pro cestovní agentury obsahují:

 • Nativní podpora videa v záhlaví.
 • Možnost rozšíření webu o rezervační systém výletů.
 • Možnost propojení a synchronizace s booking kanály.
 • Responzivnost webu pro cestovní ruch na mobilních zařízeních.
 • Nejmodernější jazyk programování - HTML5 | CSS3.
 • Validita zdrojových kódů, která je velmi důležitou podmínkou pro SEO.
 • Možnost rozesílání nabídky destinace, cestování a ubytovaní.

Profesionální webdesignérské řešení stránek cestovního ruchu od FABER VISUM zaručí bezkonkurenční výsledek podnikání pro cestovní agentury.

Úprava webových stránek na přání.

Přenechat úpravu webových stránek programátorům a designérům FABER VISUM je možné. PR studio FABER VISUM zaručuje plnění, úpravu, redakce obsahu webových stránek s ohledem na SEO optimalizace, redesign webových stránek podle přání zákazníka, moderní designérské zpracování každého prvku webového portálu.

Cena za úpravu obsahu www stránek se vyvine od počtu hodin, však neměla by převýšit 20000 kč. Zajistíme vizuální PR marketing pro cestovní agentury, postaráme se o SEO webových stránek. Jinak položky na webu se plní úplně jednoduše pomoci WYSIWYG editoru - jako kdyby jste psali ve Wordu.

reference webu

Video upoutávka v záhlaví webových stránek pro cestovní ruch.


Nativní podpora videa v záhlaví Vašich webových stránek, bez pochybnosti upoutá potenciální zákazníky, webdesign pro mobilní zařízení usnadní navigace na webu, perfektní grafické zpracování zaručí oblibu návštěvníků Vašich webových stránek pro cestovní agenturu.
video
Profesionální hotový webový portál pro cestovní agenturu garantuje stálý marketingový růst v oboru, prestiž, možnost rozšíření nabídky.


- Webdesign FABER VISUM.


Alternativní řešeni webu turistických výletů.

multijazykový turistický portál

Postup jak objednat web pro cestovní agenturu:

 • Zaplatit roční platbu za webhosting - tlačítko "OBJEDNAT"
 • Uvést na pokladně do poznámky svoji doménu *.
 • Doménu nasměřovat u registrátora domén na:
  Nameserver 1: ns1.your-server.de (IP: 213.133.106.251)
  Nameserver 2: ns.second-ns.com (IP: 213.239.204.242)
  Nameserver 3: ns3.second-ns.de (IP: 193.47.99.4)

Co se stane po objednávce webu:

 • Hotové webové stránky pro cestovní agenturu dostáváte "jak je" - responzivní web | redakční systém v češtině | validní W3C kód
 • Žádné účtování za implementace na server - hotové stránky pro cestovní agenturu už jsou umístěné na našem webhostingu!
 • Na Váš e-mail do 24 hod. od přepsání platby za webhosting, pošleme přístupy k administraci stránek pro jejich úpravu. Naplňte svůj web.
Disclaimer: Zákaz používání (konspirování, prodeji) třetí straně jakéhokoli elementu v "jakékoli objektivně vnímatelné podobě včetně podoby elektronické, trvale nebo dočasně, bez ohledu na jeho rozsah, účel nebo význam" (Autorský zákon - č. 121/2000 Sb. § 2), ze zpracovaných nebo zakoupených v FABER VISUM - INTERSAT vizuálních návrhu (šablona designu webu, upravené soubory, zdrojové kódy šablony designu webu). Jako prevence pirátství na internetu, tzv. black SEO, nedodáváme technické soubory stránek do ruky - jsou už umístěné na webhostingu.