webdesign

Šablony webových stránek - trendy Open Source.

Vývojářská éra webových stránek, kdy se vše celkem těžce programovalo v nějakém Poznámkovém bloku na míru a tvorba webových stránek byly drahou exkluzivitou, je celosvětově už dlouho pryč. Tvorba webových stránek v dnešní době již není až tak tvorbou ale je modifikací desítek tisíc hotových šablon.


- CEO Faber Visum


opensource webdesign

Šablona na Open Source - tečka za archaickým postupem.

Tečku za starodávným postupem při tvorbě webů začal před lety psát Open Source. Čím dál tím více se stávala tato tečka tučnější a tučnější. Věřte, že v dnešní době už nemusíte běhat po webdesignových studiích s otázkou: "kolik mě budou stát u vás tvorba webových stránek a za jak dlouho uvidím svůj web online?" Desítky tisíc hotových šablon webových stránek dokonale řeší to, čemu se říká "tvorba".

V roce 2009 se firma INTERSAT pozorně podívala na řešení Open Source - Joomla!, Wordpress, Drupal a začala se s nimi hrát. Úkolem bylo hloubkové prozkoumání CMS systémů (cca 10000-15000 souboru), běžné sledování vývoje, korektury v PHP, JS kódu a designérské práce v souborech CSS. V roce 2010 započala tvorba profesionálních, validních, bezkonkurenčních webů na platformě Open Source, která nám zabírala maximálně 3 hodiny s demo obsahem.

Nasadili jsme neskutečně nízké ceny za tvorbu webových stránek tak, aby stránky mohly získat co nejvíce referencí ...a víte co? Přišel za námi známý z jiného design studia a doslova nám řekl: "No a k čemu je vám, cizincům, takhle v ČR podnikat!? Vždyť kazíte trh!". Odpověděli jsme s úsměvem: "Běž se dovzdělat a možná tě také vezmeme do týmu."

web-trh

Věřte tomu, že skutečný marketing, zvláště když jde o marketing dlouhodobý, je parádní věc. INTERSAT už reference měl, bezkonkurenční technologie také a tak jsme si řekli: "Ano, trh zde kazit nebudeme. Necháme cenové "palby" podle "českého standardu". A tak jsme i my nasadili zdejší obvyklé ceny - při jednání v INTERSAT tvorba webových stránek včetně SEO běžně začínala od 20.000 kč a výše. Raději méně webů, rychleji napsaných, lépe než ostatní a za více peněz.

tvorba webu

Open Source CMS - ušetřeny čas.

Ušetřený čas jsme investovali do dalšího vzdělávaní - prozkoumávali jsme nejmodernější technologie programování a inovativní open source řešení. V roce 2012 studio INTERSAT jako první v ČR tvořilo HTML5 / RWD šablony na Open Source CMS platformách. Díky znalostem technologie, profesionalitě a hi-tech vybavení, nechávala velmi rychle firma INTERSAT svojí konkurenci v oboru za sebou. A už v šabloně webdesignerskeho studia INTERSAT bylo nám úzce. Čekal na nás rebrending. Doménu intersat.cz jsme prodali v roce 2020 až splnila svůj účel přesměrovaní.

tvorba profesionálních webových stránek


Rebranding v době krize.

V roce 2013 v prostorách studia vznikla mezinárodní linie vizuálního PR marketingu FABER VISUM a postupně i další pobočky v jiných státech. Studio už netvořilo jen Open Source weby a grafiku - FABER VISUM stavělo značky, kde tvorba profesionálních webových stránek včetně SEO byla pouze součástí vizuálního marketingu, který vydělává naším zákazníkům mnohem větší částky peněz, než k nám přišli.

Věřte, že krizi jsme přežili v pohodě u krbu s knihou v ruce a radostí jak hezky se čistí trh od těch všech paštik, co léta lidem prodávaly reklamní webové prvky z minulého století. Těšilo nás také, že jsme zákazníky učili přemýšlet a rozlišovat marketingové prázdné řeči od skutečné profesionality.

remarketing

Webárny - 69 tvořících kocourů.

V roce 2015, když vlna krize pomalu ustávala, opět vyskočil z hrobu na zem český národní sport v oboru reklamy. Webových studií je dnes opět jako hub po dešti a SEO optimalizátorů dvakrát tolik než webstudií. Jasná věc, bez referencí to jde hůře, ale povídat ve článcích "o nás" o tom, že: "Víme jak na to! Mamé k tomu 96 důvodu "proč u nás" a "69 pozicí proč s námi" prostě jde.

K tomu všemu přišla další, opravdová bída českého internetu - webové samostavby, nebo jak tomu lidově říkáme "webárny" na node-scriptech a nevalidní e-shop platformy kde Vám nic nepatři. Divili byste se, milí přátelé, kolik zákazníků, po nešťastných zkušenostech naklikat si sami webovou prezentace, přišlo k FABER VISUM za profesionálním CMS řešením webových stránek.

webarna

Pochopení Open Souce trendů ve webdesignu.

Hledali jsme nové, profesionální řešení v oboru webdesignu, které by uskutečnilo jednoduchý princip v podnikání - pokud vyděláváte Vy, pomoci Open Souce CMS, vyděláváme i my (princip win-win).

Naše řešení bylo odvážné a průlomové - všechny naše profesionální návrhy v oblasti programovaní šablon webových stránek jsme dali do Web-shop skoro zdarma. Fakticky rušíme cely obor tvorby webů pomocí hotových, ale nejpokročilejších PROFESIONÁLNÍCH open source CMS řešení webových stránek včetně předpokládané SEO optimalizace pro vyhledávače. Je totiž očividné, že člověk musí být opravdu podivným, když by chtěl zaplatit desítky tisíc za pochybný web ze studia node technologií, přitom by mohl mít a to okamžitě, skutečně profesionální řešení v dosahu pár kliků myší a jen za roční platbu webhostingu! Nebo by musel být řádně naivním, aby věřil tomu, že si nakliká na webové samostavbě vydělávající podnikatelské stránky.

webové stránky - videoPočátkem všechno je Váš sen.

Nechceme zde vychvalovat firmou, která je v sedmí státech skoro ikonou stylu a vkusu nebo originálním marketingovým řešením - toto je logický výsledek kontinuálního procesu vzdělaní, přemyšlení, práce a praxe. Směřujeme to k tomu znamému designéru, co nám před léty řekl, jak kazíme zdejší trh nízkou cenou na tvorbu webových stránek. Jeho stará firma dnes už dávno neexistuje, založil si novou a dělá něco jiného, ale pořad se mu nedaří - národní český podnikatelský reklamní sport totiž už nemá tolik diváků. Těch, kteří si ho jako sport vyberou k uskutečnění snů, je značně méně. Neukončíme tento článek nějakou banální větou typu "s námi sny uskutečníte". Chceme věřit tomu, že své sny opravdu máte, že o nich umíte přemýšlet a že nás tak bude vice.


- FABER VISUM


134
virtuemart.product
(98 hodnocení, 4.98 z 5)
4.98 98 voters.out of 0out of 5based on