webdesign

Tvorba profesionálních webových stránek včetně SEO.

Vývojářská éra webových stránek, kdy se vše celkem těžce programovalo v nějakém Poznámkovém bloku na míru a tvorba webových stránek byly drahou exkluzivitou, je celosvětově už dlouho pryč. Ale to, že je to celosvětově pryč, ještě neznamená, že je to pryč i z ČR. Je naprosto neuvěřitelné do jaké míry máme stále rádi v Česku konzervatizmus. Skutečně je to zvláštní, ale konzervativitou se zde stále ještě vydělává.


- CEO Faber Visum


opensource webdesign

Tvorba webů - tečka za archaickým postupem.

Tečku za starodávným postupem při tvorbě webů začal před lety psát Open Source. Čím dál tím více se stávala tato tečka tučnější a tučnější. Věřte, že v dnešní době už nemusíte běhat po webdesignových studiích s otázkou: "kolik mě budou stát u vás tvorba webových stránek a za jak dlouho uvidím svůj web online?" Všechno je momentálně v oboru tvorby webových stránek mnohem snadnější.

V roce 2009 se firma INTERSAT pozorně podívala na řešení Open Source - Joomla!, Wordpress, Drupal a začala se s nimi hrát. Úkolem bylo hloubkové prozkoumání CMS systémů (cca 10000-15000 souboru), běžné sledování vývoje, korektury v PHP, JS kódu a designérské práce v souborech CSS. V roce 2010 započala tvorba profesionálních, validních, bezkonkurenčních webů na platformě Open Source, která nám zabírala maximálně 3 hodiny s demo obsahem.

Nasadili jsme neskutečně nízké ceny za tvorbu webových stránek tak, aby stránky mohly získat co nejvíce referencí ...a víte co? Přišel za námi známý z jiného design studia a doslova nám řekl: "No a k čemu je vám, cizincům, takhle v ČR podnikat!? Vždyť kazíte trh!". Odpověděli jsme s úsměvem: "Běž se dovzdělat a možná tě také vezmeme do týmu."

web-trh

Věřte tomu, že skutečný marketing, zvláště když jde o marketing dlouhodobý, je parádní věc. INTERSAT už reference měl, bezkonkurenční technologie také a tak jsme si řekli: "Ano, trh zde kazit nebudeme. Necháme cenové "palby" podle "českého standardu". A tak jsme i my nasadili zdejší obvyklé ceny - při jednání v INTERSAT tvorba webových stránek včetně SEO běžně začínala od 20.000 kč a výše. Raději méně webů, rychleji napsaných, lépe než ostatní a za více peněz.

tvorba webu

Ušetřeny čas. V symbióze s přemýšlením hodnota se násobí.

Ušetřený čas jsme investovali do dalšího vzdělávaní - prozkoumávali jsme nejmodernější technologie programování a inovativní webdesignérské řešení. V roce 2012 studio INTERSAT jako první v ČR tvořilo HTML5 a RWD weby a běžně renderovalo komerční videospoty se spec. efekty (VFX). Díky znalostem technologie, profesionalitě a hi-tech vybavení, nechávala velmi rychle firma INTERSAT svojí konkurenci v oboru za sebou a získala pověst jednoho z nejdražších web studií v ČR.


Remarketing v době krize.

V roce 2013 v prostorách studia vznikla mezinárodní linie vizuálního PR marketingu FABER VISUM a postupně i další pobočky v jiných státech. Studio už netvořilo jen weby - FABER VISUM stavělo značky, kde tvorba profesionálních webových stránek včetně SEO byla pouze součástí vizuálního marketingu, který vydělává naším zákazníkům mnohem větší částky peněz, než k nám přišli. Věřte, že krizi jsme přežili v pohodě u krbu s knihou v ruce a radostí jak hezky se čistí trh od těch všech paštik, co léta lidem prodávaly reklamní webové prvky z minulého století. Těšilo nás také, že jsme zákazníky učili přemýšlet a rozlišovat marketingové prázdné řeči od skutečné profesionality.

remarketing

Webárny - 69 tvořících kocourů.

V roce 2015, když vlna krize pomalu ustávala, opět vyskočil z hrobu na zem český národní sport v oboru reklamy. Webových studií je dnes opět jako hub po dešti a SEO optimalizátorů dvakrát tolik než webstudií. Jasná věc, bez referencí to jde hůře, ale povídat ve článcích "o nás" o tom, že: "Víme jak na to! Mamé k tomu 96 důvodu "proč u nás" a "69 pozicí proč s námi" prostě jde. K tomu všemu přišla další, opravdová bída českého internetu - webové samostavby, nebo jak tomu lidově říkáme "webárny" na node skriptech. Těmto webárnam můžeme jen podekovat - divili byste se, milí přátelé, kolik zákazníků, po nešťastných zkušenostech vytvořit si sami takové stránky, přišlo k FABER VISUM za profesionálním řešením webových stránek včetně SEO.

webarna

Nekvalitní reklama - příspěvek na krizi.

Reklamní problém v českém podnikatelském sportu, je "udělej bližního svého, nebo bližní tvůj udělá tebe" má to však širší myšlenku. Kvůli cíleným dezinformacím klesá ekonomika oboru - nepromyšlená investice do nekvalitní reklamy zmenšuje zisky, zvyšují se náklady a tím i riziko podnikání. Jako důsledek je nižší výběr daně a tím nastartovaný nový ekonomický úpadek - Váš nechtěný příspěvek k další krizi. Někdo ale z toho je vysmátý a pohodlně utrácí Vaši nepromyšlenou investici při svých dobrodružstvích na Maledivách.


Profesionální řešení tvorby webů včetně SEO optimalizace.

Hledali jsme nové, profesionální řešení v oboru webdesignu, které by uskutečnilo jednoduchý princip v podnikání - pokud Vy vyděláváte, pomoci našich web technologií, vyděláváme i my (win-win). Tím pádem se máme dobře všichni, včetně daněmi podpořené ekonomice.

Řešení FABER VISUM bylo opravdu odvážné a průlomové - všechny naše profesionální návrhy v oblasti programovaní a webdesignu jsme dali do Web-shop skoro zdarma. Fakticky rušíme cely obor tvorby webů pomocí hotových, ale nejpokročilejších PROFESIONÁLNÍCH řešení webových stránek včetně předpokládané SEO optimalizace pro vyhledávače. Je totiž očividné, že člověk musí být opravdu podivným, když by chtěl zaplatit desítky tisíc za pochybný web ze studia node technologií, přitom by mohl mít a to okamžitě, skutečně profesionální řešení v dosahu pár kliků myší a jen za roční platbu webhostingu! Nebo by musel být řádně naivním, aby věřil tomu, že pomoci nevalidní šablony z webárny, si nakliká na webové samostavbě vydělávající podnikatelské stránky.Počátkem všechno je Váš sen.

Nechceme zde vychvalovat firmou, která je v šesti státech skoro ikonou stylu a vkusu nebo originálním marketingovým řešením - toto je logický výsledek kontinuálního procesu vzdělaní, přemyšlení, práce a praxe. Směřujeme to k tomu znamému designéru, co nám před léty řekl, jak kazíme zdejší trh nízkou cenou na tvorbu webových stránek. Jeho stará firma dnes už dávno neexistuje, založil si novou a dělá něco jiného, ale pořad se mu nedaří - národní český podnikatelský sport totiž už nemá tolik diváků. Těch, kteří si ho jako sport vyberou k uskutečnění snů, je značně méně. Neukončíme tento článek nějakou banální větou typu "s námi sny uskutečníte". Chceme věřit tomu, že své sny opravdu máte, že o nich umíte přemýšlet a že nás tak bude vice.


FABER VISUM - tvorba webových stránek.


107
virtuemart.product
(102 hodnocení, 4.93 z 5)
4.93 102 voters.out of 0out of 5based on