umělá inteligence

Operátoři neuronových sítí. AI v online reklamě.

Téměř 60% IT expertů uvádí aktivní využití AI ve svých společnostech.

61% respondentů průzkumu Forbes Insights uznalo zařazení umělé inteligence do svých webových vývojových iniciativ, což ukazuje významný posun v moderních metodologiích.


- Forbes Insights

Drazí přátelé, je čas vám povědět o některých vylepšeních v naší práci v oblasti vytváření online reklamy s využitím metodologie AI. Naše nápady, kódování a tvorba reklamy pomocí AI vám představí moderní trendy ve webdesignu a online marketingu s využitím neuronových sítí. V článku zdůrazňujeme konec éry vývoje a začátek fáze inženýrství promptů.

Umělá inteligence v online reklamě.

Transformace reklamních studií nevyhnutelně směřuje k operátorům neuronových sítí.
V určitém smyslu to připomíná dělníka u stroje, který dříve ručně obráběl díly, nyní pouze vysvětluje stroji, jak by měl díl vypadat a jaké vlastnosti by měl mít. Avšak musí to vysvětlovat srozumitelně, protože pokud jsou otázky nesmyslné, nenajdete smysl ani v odpovědích.

Zásadně takový přístup k procesu ovlivní téměř všechny oblasti výroby. Čeká nás automatizace a zlepšení finálního produktu na základě sbírané analytiky.

Umělá inteligence hraje klíčovou roli v online reklamě, zejména v kontextu operátorů neuronových sítí, transformace reklamních studií a strategie čištění. Zde je, jak umělá inteligence pracuje v této oblasti:

 • Operátoři neuronových sítí: Umělé neuronové sítě se používají k vytváření a optimalizaci reklamních kampaní. Dokážou analyzovat velké množství dat o chování uživatelů, jejich preferencích a zájmech, aby přesně určily, která reklama bude nejefektivnější pro konkrétní cílovou skupinu. To umožňuje reklamním zadavatelům maximalizovat svůj reklamní rozpočet a zlepšit výsledky svých kampaní.
 • Transformace reklamních studií: Umělá inteligence mění způsob práce reklamních agentur a studií. Firmy v této oblasti stále více využívají automatizované systémy a algoritmy strojového učení k vytváření, testování a optimalizaci reklamních materiálů. To činí proces efektivnějším, šetří čas a zdroje a umožňuje rychlejší reakci na změny na trhu.
 • Strategie čištění: S rozvojem umělé inteligence a automatizace se některé aspekty práce v reklamě stávají méně relevantními nebo dokonce nadbytečnými. Například potřeba úzké specializace klesá, zatímco důležitost tvůrčích nápadů a vizionářů zůstává vysoká. Umělá inteligence osvobozuje lidi od rutinních úkolů, jako je tvorba šablon reklamních materiálů, a umožňuje jim soustředit se na více tvůrčí a strategické aspekty své práce.

Tímto způsobem umělá inteligence transformuje svět online reklamy, činí procesy efektivnějšími, přesnějšími a inovativnějšími.

Definice zadání vytváření reklamy.

Je tu jeden vtip: Školák jí koláč, přijde druhý a říká:
- Poděl se o bulku.
- To není bulka, to je koláč.
- No, poděl se o koláč.
- Jdi do háje... Sám nevíš, co chceš.

S dilematem nepochopení vlastních cílů jsme se setkávali i dříve. Nelze považovat za cíl pojem "vydělat peníze", protože "vydělat peníze" je důsledek akce. Například prodej služeb nebo zboží. Jdouc zpětně po řetězci, je třeba říci, že služba nebo zboží musí být žádané, a ve světě, kde je téměř vše vymyšleno, najít svůj trh není jednoduché. Takže tvorbu webových stránek lze považovat pouze za okno vyprávějící o trhu, kde musí být jasně definována definice činnosti. Používáme neuronové sítě pro jasnější a srozumitelnější definici činnosti klienta při tvorbě webových stránek s ohledem na SEO optimalizaci nebo jiné reklamní nástroje. Jako výchozí bod navrhujeme našim klientům vyplnění formuláře s definicí tvorby reklamy.

Analytika předložených dat.

Níže uvedeme pár příkladů. U první webové stránky jsme neobdrželi žádné materiály. Pouze zadání - vytvořit webovou stránku o pronájmu traktoru JCB 3CX. Veškeré texty jsme generovali pomocí AI prostřednictvím promptů. U webové stránky financování vozidel všechny označené body textů vygeneroval ChatGPT, logo a barevné kombinace byly vytvořeny v Stable Diffusion. Části kódu v Copilotu. Podívejte se na příklady webových stránek s kódem a obsahem, které nám pomohly vytvořit neuronové sítě:


Pokrytí mezinárodního publika.

 • Pokrytí mezinárodního publika webovým obsahem je rovněž vyřešeno - ChatGPT vyřadil překladatelské agentury a umožňuje rychle vytvářet multijazyčné webové stránky nebo generovat zvukový obsah v jakémkoli jazyce.
 • Analytika textového obsahu ve spojení s SEO nám umožňuje sebejistě pozicionovat stránky webu na vyhledávání zadaných úkolů v jakémkoli regionu planety.

Na webu Agentury reklamních technologií FABERVISUM.NET používáme několik jazyků, což nám umožňuje neustále zvětšovat dosah našich potenciálních klientů. V Agentuře Vysokých Investic FABERVISUM.ART propagujeme uměleckou tvorbu a neuronové sítě nám pomohly upravit vlastní aukci. Pokud si prohlédnete několik našich videoklipů prezentujících malířství na YouTube kanálu Art Agentury, uslyšíte dokonalý hlas komentátora, který vygeneroval lovo AI.


Strategie čištění.

 • Potřeba úzké specializace zmizí.
 • Zůstanou vize a tvůrčí myslivci.

Vývoj webových stránek je dlouho vyřešenou záležitostí - FABER VISUM používal modulární systémy od samého počátku jejich existence - CMS Joomla!, menší mírou WordPress. OpenSource již dlouho vyřešil problém vytváření "krabic pro obsah", my pouze upravovali a optimalizovali zdrojový kód pro SEO a rychlost načítání stránek. V sekci hotových webů můžete vybrat projekt webu, vizuálně maximálně odpovídající vaší činnosti nebo nápadu a objednat ho za několik sekund. Vybraný projekt webu nahrajeme na server a dohodneme se na dalším postupu - vyplnění platformy vaším obsahem nebo vygenerování obsahu pomocí neuronových sítí na základě minimálního vstupního informace. OpenAI a podobné nástroje umělé inteligence jsou uzavírajícími technologiemi, které uvolní člověka od bodových úkolů, nechávajíce za ním pouze tvůrčí sféru duchovního umění a tvorbu nových myšlenek.

Příklady vývojů z projektu "Hotový web".


Kdo zůstane v reklamním prostoru?

 • My jako operátoři neuronových sítí a nejzkušenější společnost v online vývoji v Evropské unii. Zkušenosti od roku 2007, perfekcionismus při poskytování informací, tvorba efektního stylu a brandingu.
 • Reklamní zájemci o žádané produkty a služby a zástupci tvůrčích profesí - umělci, hudebníci, spisovatelé, filmaři.
 • Dále zůstanou nadšenci, co "do lopaty" nechtějí, s masovou nabídkou něčeho nejasného, nerozumějící sami sobě, co chtějí nabídnout. A všechny té ryze české odbornicí ze slogany "víme jak na to" a "X důvodů proč u nás". Mají svůj vlastní svět, jak je známo. rofl

objednat originální web

Objednat implementace webu na server.

Co se stane po objednávce webu:

 • Vybraný projekt webu naklonujeme na naší subdoménu
 • Na Váš e-mail do 24 hod. pošleme přístupy k administraci
 • Je to na Vás - plení webu u nás nebo samostatně v administrací.
 • Na váš požadavek propojíme Vaš web s ostrou doménou
Cena -Kč 2000
Modifikátor variant cen

139
virtuemart.product
(90 hodnocení, 4.98 z 5)
4.98 90 voters.out of 0out of 5based on