Hotové webové stránky pro zubní ordinace
Hotové webové stránky pro zubní ordinace Hotové webové stránky pro zubní ordinace Hotové webové stránky pro zubní ordinace Hotové webové stránky pro zubní ordinace Hotové webové stránky pro zubní kliniku Hotové webové stránky pro zubní ordinace Hotové webové stránky pro stomatologickou ordinace
Cena -Kč 14900
Modifikátor variant cen
Hotový profesionálni web pro zubní ordinace. Cena zahrnuje roční platbu (1900kč) za webhosting v nejlepším data centru EU.
Ukázka webu č.1
Ukázka webu č.2

22
virtuemart.product
(73 hodnocení, 4.97 z 5)
4.97 73 voters.out of 0out of 5based on


hotovy web

Hotové webové stránky pro zubní ordinace, stomatologie, lékaře dentální kliniky.

Profesionální řešeni hotových webových stránek pro dentální kliniky s objednávkovým formulářem doktora přináší skvělou možnost evidenci objednávek k zubaři. Objednávkový systém k doktoru, bez pochybností zajisti další úroveň kvality poskytovaných služeb pro moderní kliniky a klienti ordinací. Profesionální webový portál pro stomatologické, dentální kliniky.

- PR-studio

webové stránky pro zubní ordinace

Objednávkový systém doktorů pro pacienti moderní zubní kliniky.


Technické parametry webu pro zubaře:

 • Přehled obsazeností doktora a volných terminů.
 • Výběr a rezervace na webu terminu návštěvy ordinaci.
 • Propojeni a synchronizace objednávek s elektronickou poštou doktora.
 • Responzivnost hotových webových stránek na mobilních zařízeních.
 • Nejmodernější jazyk programování - HTML5 | CSS3.
 • Validita zdrojových kódů, 100% SEO.
 • Možnost samostatné úpravy webových stránek.

Profesionální řešeni webu zubní ordinace s možností on-line objednávek doktora zaručí bezkonkurenční výsledek podnikání v oboru mediciny. Systém objednávek doktora je součásti hotových webových stránek zubní ordinace.

Úprava webových stránek design-studiem.

Nemáte čas a chuť Vaše webové stránky upravovat? Přenechání redakce webových stránek našim programátorům a designérům je možné. V případě plnění portálu, PR studio FABER VISUM zaručuje plněni a redakce obsahu webových stránek s ohledem na SEO optimalizace, redesign webových stránek podle přáni klienta, pečlivé designérské zpracování každého prvku weboveho portálu.
Pokud se rozhodnete přenechat plněni webu programátorům FABER VISUM, cena za redakce obsahu www stránek se vyvine od počtu hodin, však neměla by převýšit 20000 kč. Zajistíme vizuální PR marketing pro zubní ordinace, stomatologické kliniky, postaráme se o SEO webových stránek. Jinak položky na webu se plní úplně jednoduše - jako kdyby jste psali ve Wordu.

reference webu novin

Výhoda objednávkových systémů na webových stránkách zubní ordinace.


U tvorby webových stránek pro dentální kliniku, je velmi důležité přiřadit objednávkový systém k zubaři. Rezervace doktora pomoci objednávkového modulu na webu, šetři čas pacienta a zubařů, zajišťuje skvělou přehlednost volných termínů.
Hotový profesionální webový portál pro zubní ordinace, garantuje staly růst kliniky v oboru stomatologie, prestiž dentální ordinace, možnost rozšířeni služeb.


- PR marketing FABER VISUM.

reference webove stranky zubni kliniky

Referenční řešeni webu pro zubní kliniku - 100% SEO


Postup jak objednat ordinační web:

 • Zaplatit roční platbu za webhosting - tlačítko "OBJEDNAT"
 • Uvést na pokladně do poznámky svoji doménu *.
 • Doménu nasměřovat u registrátora domén na:
  Nameserver 1: ns1.your-server.de (IP: 213.133.106.251)
  Nameserver 2: ns.second-ns.com (IP: 213.239.204.242)
  Nameserver 3: ns3.second-ns.de (IP: 193.47.99.4)

Co se stane po objednávce webu.

 • Hotové webové stránky pro komerční projekty dostáváte "jak je" - responzivní web | redakční systém v češtině | validní W3C kód
 • Žádné účtování za implementace na server - hotové stránky stránky pro zubní kliniku už jsou umístěné na našem webhostingu!
 • Na Váš e-mail do 24 hod. od přepsání platby za webhosting, pošleme přístupy k administraci stránek pro jejich úpravu. Naplňte svůj web.
videospot

Upoutávající videospoty na web - video za 48 hod.

Disclaimer: Zákaz používání (kopírování, prodeji) třetí straně jakéhokoli elementu v "jakékoli objektivně vnímatelné podobě včetně podoby elektronické, trvale nebo dočasně, bez ohledu na jeho rozsah, účel nebo význam" (Autorský zákon - č. 121/2000 Sb. § 2), ze zpracovaných nebo zakoupených v FABER VISUM - INTERSAT vizuálních návrhu.