Hotové webové stránky pro noviny, novináře, zprávy
Hotové webové stránky pro noviny, novináře, zprávy Hotové webové stránky pro noviny, novináře, zprávy Hotové webové stránky pro noviny, novináře, zprávy Hotové webové stránky pro noviny, novináře, zprávy Hotové webové stránky pro noviny, novináře, zprávy Hotové webové stránky pro noviny, novináře, zprávy
Cena -Kč 2000
Modifikátor variant cen
Hotový profesionálni web pro noviny, novináře, zprávy. Platíte pouze roční platbu (2000 kč) za webhosting.
Ukázka webu

99
virtuemart.product
(153 hodnocení, 4.97 z 5)
4.97 153 voters.out of 0out of 5based on


hotový web noviny

Hotové profesionální webové stránky pro noviny, novináře, zprávy.

Přinášíme Vám moderní řešeni hotových novinářských webových stránek pro zveřejňovaní novin, novinek, zpravodaj.
Inteligentní systém rozložení aktuálních novin na úvodní stránce webu, decentní moderní webdesign bez pochybnosti zaujme návštěvníky a potenciální objednávky reklamních inzercí na Vašem hotovým novinářském portálu pro aktuální zprávy z domova i ze světa.


- PR Studio

parametry webu

Webové stránky novinářských aktualit - podpora video novin, předplatného kanálu.


Technické parametry webu pro novináře.

 • Vlastní systém třídění novin na webu.
 • Hotové webové stránky novin s redakčním systémem.
 • Responsivnost webu novin na mobilních zařízeních.
 • Nejmodernější jazyk programování - HTML5 | CSS3.
 • Validita zdrojových kódů, která je velmi důležitou podmínkou pro SEO.
 • Možnost předplatných novin.

Profesionální řešeni novinářského webu od FABER VISUM zaručí moderní úroveň poskytovaní aktuálních zpráv z domova i ze světa online. Platíte pouze roční platbu za webhosting, pokud nezvolíte redakce novin od design-studia.

Úprava webových stránek.

Nemáte čas a chuť Vaše novinářské webové stránky upravovat? Existuje možnost přenechání redakce webových stránek našim programátorům a designérům. V tu tom případě, zaručíme redakce obsahu článků novin s ohledem na SEO optimalizace, redesign webových stránek podle přáni klienta, pečlivé designérské zpracování každého prvku portálu pro aktuální noviny.
Pokud se rozhodnete přenechat plněni novin na webu programátorům, cena za redakce obsahu www stránek se vyvine od počtu hodin, však neměla by převýšit 750 kč za hodinu. Zajistíme redakce článků, postaráme se o SEO, vizuální PR marketing. Jinak články na webu se plní úplně jednoduše pomoci WYSIWYG editoru - jako byste psali ve Wordu.

reference webu novin

Finanční výnos s reklamy na novinářských webových stránkách.


Pro novinářsky portál, je velmi důležité mít finanční podporu - většina populárních zpravodajských portálů existují díky finanční podpoře inzerentů a vydělávají moc dobře.
Však musí mít atraktivní novinářský obsah a přátelské pro návštěvníky webové rozhraní.

Hotový webový portál pro zveřejňováni novin nabízí minimálně 15 pozic pro reklamu jen na úvodní stránce. Zpoplatněné reklamní banery na stránkách novin lze nastavit na počet kliknutí nebo domluveny čas zveřejňováni. Samozřejmostí jsou zpoplatněné články novin, inzercí od zájemců propagací vlastních novin nebo podniku. Pokud zveřejňované noviny budou pro čtenáři zajímavé a novinářský portál bude mít pořádnou návštěvnost - portál Vám vydělá.

Upoutávající videospoty na web - video za 48 hod.

videospot

Jak objednat novinářský web?

 • Zaplatit roční platbu za webhosting - tlačítko "OBJEDNAT"
 • Uvést na pokladně do poznámky svoji doménu *.
 • Doménu nasměřovat u registrátora domén na:
  Nameserver 1: ns1.your-server.de (IP: 213.133.106.251)
  Nameserver 2: ns.second-ns.com (IP: 213.239.204.242)
  Nameserver 3: ns3.second-ns.de (IP: 193.47.99.4)

Co se stane po objednávce webu?

 • Hotové webové stránky dostáváte "jak je" - responzivní web | redakční systém v češtině | validní W3C kód
 • Žádné účtování za implementace na server - hotový novinářský web je umístěn na našem webhostingu!
 • Na Váš e-mail do 24 hod. od přepsání platby za webhosting, pošleme přístupy k administraci stránek pro jejich úpravu. Naplňte svůj web.
Disclaimer: zákaz používání (kopírování, prodeji) třetí straně jakéhokoli elementu v "jakékoli objektivně vnímatelné podobě včetně podoby elektronické, trvale nebo dočasně, bez ohledu na jeho rozsah, účel nebo význam" (Autorský zákon - č. 121/2000 Sb. § 2), ze zpracovaných nebo zakoupených v FABER VISUM - INTERSAT vizuálních návrhu (šablona designu webu, upravené soubory, zdrojové kódy šablony designu webu). Jako prevence pirátství na internetu, tzv. black SEO, nedodáváme technické soubory stránek do ruky - jsou už umístěné na webhostingu.