Kvalitní, bezporuchový webhosting s hotovou webovou stránkou.

Stáčí říct, že vašimi "sousedy" na poskytnutém kvalitním webhostingu v Německu budou "SONY", "Danone Waters", "Arena Nürnberger", "INTERSPORT", "DOSB" a další světově významné firmy. Pro sebe a naše milí zákaznický umístili jsme naše servery v nejkvalitnějším data centru v Evropské Unii - HETZNER ONLINE. Německa kvalita hostingových služeb je ověřena od roku 2011 - pouze jedno voláni na zákaznickou podporu. Navíc ke kvalitnímu webhostingu dostáváte od FABER VISUM hotovou, profesionální webovou stránku nejvyšší kvality - čisty, validní podle standartu W3C zdrojový kód, RWD - přizpůsobivost k mobilním zařízením, předdefinovaná technická SEO optimalizace.
Myslite si, že existuje lepší nabídka v ČR? Ano, v její daleké budoucnosti.Proč je důležité umístit web na kvalitním webhostingu?

Je to jednoduché - hosting který zprostředkováváme je 100% uptime, to znamená že kvalitní webhosting funguje 24 hodin denně bez výpadků. Většina zprostředkovatelů levných hostingu máji výpadky spojení a to i několikrát za den! V praxi to znamená, že když chce potencionální zákazník vyhledat váš web a hosting má výpadek, - nemůže se dostat na vaše internetové stránky a kvůli tomu, zpravidla odchází ke konkurenci. Je mnohem přínosnější investovat do kvalitního webhostingu aby Vaše webové stránky byli nonstop online.

Doména a kvalitní webhosting - pojem, výběr, objednávka.

  • Domény. Zpravidla se setkáte s doménou 2. nebo 3. řádu. Doména 2. řádu je ve tvaru jmenodomeny.com (.cz, .eu, .net, .org, a t.d.) Doména 3. řádu, někdy se mluví o subdoméně (je to totéž), má tvar subdomena.jmenodomeny.com (.cz, .eu, .net, .org, a t.d.) Pokud máte zaregistrovanou doménu 2. řádu, můžete si k ní zřídit subdoménu/y.
  • Webhosting je prostor pro vaše www stránky. Je svázán s doménou, tedy adresou vašich stránek.
  • Doménu i webhosting si zpravidla můžete objednat na jednom místě. Některé služby mají občas zajímavé akce, kdy vám dají doménu zdarma, pokud si k ní objednáte i webhosting. Pokud to s webovým projektem myslete vážně, NIKDY TOHO NEVYUŽÍVEJTE ! Běžte na www.domena.cz a zaregistrujte si pouze doménu. Bez hostingu.
  • Kvalitní webhosting si zřídíte zvlášť, a jednoduše nasměrujete doménu na kvalitní server.

Profesionální webová stránka ke kvalitnímu webhostingu.

S projektem Hotový web už není zapotřebí hledat webové studio a platit za pochybný, zdlouhavý vývoj webových stránek. Stačí Vám jen zvolit téma stránek ve web-shop, zaplatit u položky za kvalitní webhosting, naplnit web obsahem v pohodlí administračního rozhraní. Webové stránky jsou postavené na nejmodernějším rozhraní HTML5 | RWD | CSS3 | validní zdrojový kód podle standartu W3C a zaručují - konkurence ve Vašem oboru bude POD vaším webem jak vzhledově, tak i ve vyhledávacích.

Webhosting - přehled služeb

Doménové aliasy: 0
Subdomény: na požádání
Https: na požádání
FTP: Ano
Web FTP: Ne
FTP účty: 1
Email subdomény: Ano
Email AntiVir: Ano
Email AntiSpam: Ano
Doménový koš: Ano
Spam koš: Ano
Cron:Ano
Statistiky: Ano
.htaccess: Ano
Prostor: 1024 MB
Domény 2. řádu: 1
Traffic: neomezený
Dostupnost: 100 %
Podpora: Ticket, phone
Zálohování: denní, týdenní
PHP 5/7 (mod_rewrite): Ano
Perl, Python:Ano
PostgreSQL, MySQL 4/5/5.5: Ano
Emaily:4
Webmail: Ano
POP3-SSL: Ano
IMAP-SSL: Ano
SMTP: Ano
SMTP Auth: Ano
Roční platba: 2000,- Kč vč. DPH

Ping from Czech Republic

Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 (0% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds: Min = 22ms, Max = 27ms, Average = 24ms

Kvalitní webhosting s profesionální webovou stránkou.


německá vlajka Nadstandardní kvalitá hostingových služeb. Servery v nejkvalitnějším data centru v Evropské Unii.

kvalitní webhosting

Cena -Kč 2000
Modifikátor variant cen

34
virtuemart.product
(102 hodnocení, 4.98 z 5)
4.98 102 voters.out of 0out of 5based on