nabídka práce webdesignér

Nabídka práce - webdesignér, programátor HTML | CSS, webový kodér.

Pokud máte zkušeností s HTML5 | CSS3, pozornost a pečlivost - je tato nabídka právě pro Vás. Už nebudete muset shánět si práci na burze freelancerů za par korun - vezměte si svou kariéru do vlastních rukou. Chcete-li v davu vyniknout, je třeba z davu vystoupit!.

Náplň externí práce pro webdesignérí:

  • Pomocí atributů naší značky, Vy nabízíte potenciálním zákazníkům vývoj webových stránek na základe projektu
  • Vy domlouváte cenu za vývoj webových stránek a necháváte si VŠECHNY peníze s vývoje webu.
  • FABER VISUM vám poskytuje libovolný projekt z který umístíme na naší servery a sdělíme Vám přistup k administraci webových stránek pro jejich úpravu.
  • Pro Vás zbývá jen upravit strukturu menu, vyměnit demo obsah stránek, grafické elementy za dohodnuty s klientem obsah.

Pracovní atributy od FABER VISUM:

  • Použití názvu společnosti k oslovení zákazníka.
  • Firemní
    vizitky
    vizitky společnosti
    společnosti
  • Firemní
    letáky
    letáky společnosti
    společnosti
  • společnosti.
  • FABER VISUM.
  • Osobní promo-kód pro identifikace objednávek.
  • Osobní email na doméně fabervisum.cz
  • Možnost reprezentovat společnost ve Vašem regionu.
  • Plná technická podpora (skype, facetime, e-mail).
  • Externí práce z domova, realizace vlastních projektů.

Požadované dovednosti webdesignéra:

  • Pečlivost a perfektní, validní kódovaní.
  • Perfektní zkuseností s Open Source CMS.
  • Estetický cit, zkušenost s grafikou AI, PS.
  • Schopnost plnění obsahu webu s ohledem na SEO.

Další podmínky:

  • Webové stránky jsou hostované pouze u FABER VISUM.
  • Ve FABER VISUM zůstává jen roční platba za hosting.

Pošlete nám žádost s zájmem o práce webdesignéra.

Budeme vás kontaktovat co nejdříve a pošleme všechny potřebné informace týkající se práce vedoucího projektu plus užitečné informace. Napište své telefonní číslo, skype a možné způsoby komunikace s vámi.

zástupce projektu

114
virtuemart.product
(97 hodnocení, 4.97 z 5)
4.97 97 voters.out of 0out of 5based on