Hotový obchodní web
Hotový obchodní web Hotové obchodní webové stránky Hotový obchodní web - filtrace položek zboží Hotový obchodní web - blog Hotový obchodní web - responzivní web design Hotový obchodní web - jednostránková pokladna eshopu
Cena -Kč 2000
Modifikátor variant cen
Hotový obchodní web pro dětské potřeby jako dárek k hostingu.
Platíte pouze roční platbu (2000 kč) za kvalitní, bezporuchový webhosting v EU.
Ukázka webu

104
virtuemart.product
(41 hodnocení, 4.98 z 5)
4.98 41 voters.out of 0out of 5based on


hotovy obchodní web

Profesionální obchodní webové stránky - moderní eshop pro dětské potřeby.

Dnes Vám přinášíme hotové efektivní designérské řešeni obchodního webu s demo obsahem - zboží pro mimina a děti. Hotovy online obchod pro dětské potřeby s pokročilou technologii filtraci dětského zboží, bez pochybnosti zajisti rodičům radost nakupování produktů pro její potomky.

seo marketing

Hotové řešeni obchodního webu včetně SEO optimalizací.


Parametry obchodního webu:

 • Jednoduchý, moderní redakční systém.
 • Integrovány e-obchod pro dětské potřeby.
 • Dynamická okamžitá filtrace položek zboží v eshopu.
 • AJAX filtrace zboží cestou vyloučeni.
 • Okamžité vyhledávaní zboží v průběhu zadávání textu.
 • Jednoduché plnění obsahu obchodního webu.
 • Jednostránková pokladna eshopu.
 • Obchodní účetní systém, automatická fakturace.
 • Responzivnost obchodního webu na mobilních zařízeních.
 • Nejmodernější jazyk programování - HTML5 | CSS3.
 • Validita zdrojových kódů, která je důležitou podmínkou pro SEO.

Naplnění obchodního webu s ohledem na vyhledávače.

Přenechat naplnění obchodních webových stránek programátorům a designérům FABER VISUM je možné. PR studio FABER VISUM zaručuje naplnění, úpravu, redakce obsahu obchodních webových stránek s garanci vyhledatelnosti na internetu, redesign online obchodu podle přání zákazníka, moderní designérské zpracování každého prvku obchodního portálu.
Cena za naplnění obsahu obchodních webových stránek se vyvine od počtu hodin, však neměla by převýšit 20000 kč. Zajistíme PR marketing pro Váš obchodní web, postaráme se o vyhledatelnost položek zboží ve vyhledávacích. Jinak položky v e-shopu se plní úplně jednoduše - pokud mate čas, snadno a rychle naplníte svůj obchodní web sami a bez poplatku.
Profesionální řešení hotových obchodních webových stránek od FABER VISUM, zaručuje bezkonkurenční výsledek - ověřeno v praxi.

reference webu

Doporučeny online marketing obchodního webu.


Příklad: eshop pro dětské potřeby.

Vydefinování cílové skupiny potenciálních zákazníků:
Matka 25-40 let, střední příjmová skupina, 1 - 3 děti (0 - 10 let), zajímá se o aktivní životní styl s dětmi, středně pokročilá uživatelka PC, nakupuje na internetu, vybírá podle recenzí produktů.

Kategorie zboží v eshopu pro dětské potřeby je vhodné rozložit na: nastávající matky, novorozenci (0 - 1 rok), batolata (1 - 3 roky), školka (3 - 6 let), škola (6 - 10 let). V každou kategorii naplňte 3 cenově rozdílné produkty: levný (do 1,000 Kč), střední (do 5.000 Kč), drahý (nad 5.000 Kč).

U produktové stránky obchodního webu je vhodné uvést:
detailní foto produktu, popis produktu, výhody oproti ostatním na trhu, recenze (video nebo text + foto), časově nebo kusově omezenou nabídku.

Pro registrované uživatelé je vhodné sdílení slevových kuponu definování kterých je podpořeno v plným rozsahu u profesionálních obchodních webů od FABER VISUM.


- PR studio Faber Visum.

Příklad: blog obchodu pro dětské potřeby.

blog webového obchodu

Cílem blogu na obchodním webu je přivádět návštěvníky na web, poskytovat informace. Výhodou je uvést video o produktu, případně srovnatelnou analýzu s podobným výrobkem. Pomoci blogu, Vaš obchodní web získá autoritu a přízeň zákazníků. S technického hlediska, pečlivě naplňovány blog webového obchodu odmění roboti google a jiných vyhledávačů umístěním na první stránce. V dalším kroku, jako přivýdělek, začnou Vám chodit zvýhodněné nabídky od výrobců a velkoobchodních dodavatelů. Ve finale, přeměnit Vaš maloobchodní portal ve velkoobchod je otázkou par kliknutí myši.

Postup jak objednat svůj obchodní web:

 • Zaplatit roční platbu za webhosting - tlačítko "OBJEDNAT"
 • Uvést na pokladně do poznámky svoji doménu *.
 • Doménu nasměřovat u registrátora domén na:
  Nameserver 1: ns1.your-server.de (IP: 213.133.106.251)
  Nameserver 2: ns.second-ns.com (IP: 213.239.204.242)
  Nameserver 3: ns3.second-ns.de (IP: 193.47.99.4)

Co se stane po objednávce webu:

 • Obchodní webové stránky dostáváte "jak je" - responzivní web | redakční systém v češtině | validní W3C kód
 • Žádné účtování za implementace na server - hotové stránky obchodního webu už jsou umístěné na našem webhostingu!
 • Na Váš e-mail do 24 hod. od přepsání platby za webhosting, pošleme přístupy k administraci stránek pro jejich úpravu. Naplňte svůj web.
Disclaimer: Zákaz používání (kopírovaní, prodeji) třetí straně jakéhokoli elementu v "jakékoli objektivně vnímatelné podobě včetně podoby elektronické, trvale nebo dočasně, bez ohledu na jeho rozsah, účel nebo význam" (Autorský zákon - č. 121/2000 Sb. § 2), ze zpracovaných nebo zakoupených v FABER VISUM - INTERSAT vizuálních návrhu (šablona designu webu, upravené soubory, zdrojové kódy šablony designu webu). Jako prevence pirátství na internetu, tzv. black SEO, nedodáváme technické soubory stránek do ruky - jsou už umístěné na webhostingu.