online platforma

Online platforma pro cestovaní - VICTORIA Holiday Club.

Radi jsme se zúčastnili reklamní propagaci opravdu unikátní v České Republice online platformy pro milovníky cestovaní VICTORIA Holiday Club. Online platforma VICTORIA Holiday Club nabízí celou řadu možností. Výhodou není pouze sleva až pětasedmdesát procent z běžně dostupné online ceny za ubytování, ale také dostupnost všech ostatních věcí, které na své cestě potřebujete.


- CEO Faber Visum


cestování na jednom webu

Kompletní cestování na jednom webu.

Jednoduše od letenky až na pláž. Z pohodlí domova si v jedné platformě můžete zajistit vyzvednutí vozidla v cílové destinaci, zájezdy i různé zážitkové aktivity. Kdo preferuje cestu na jistotu, sestaví si vlastní itinerář ještě před odjezdem. Kdo dává přednost větší volnosti, ten si může třeba až z pláže objednat výlet lodí, potápění, seskok padákem či návštěvu památek. Je to neskutečně snadné, protože přístup do své platformy máte kdekoli na světě. Jste tak pány svého času a rozhodujete si sami, jak svůj volný čas strávíte. Platforma vám ukáže dostupné aktivity a poté už stačí jenom vybrat.

Speciální týdenní pobyty.

Klienti VICTORIA Holiday Club se mohou také rozhodnout využít exkluzivní nabídku speciálních týdenních pobytů. Jedná se o novinku, s níž se pravděpodobně čeští klienti doposud nesetkali. Máme k dispozici více než 700 000 nasmlouvaných týdnů přímo od vlastníků apartmánů, pokojů či prázdninových domů z celého světa.Pokud budete naším členem,můžete objednat tyto týdny za bezkonkurenční cenu,která není ovlivněna počtem cestujících, ale pouze velikostí apartmánu.To znamená, že můžete strávit týden například v luxusním hotelovém apartmánu na Bahamách ve dvou osobách za 4500 Kč. Máme k dispozici i spoustu nabídek, kdy za stejnou cenu mohou být ubytovány čtyři, šest, osm, ale i dvanáct osob. Pouze si dokoupíte letenku a budete si užívat skvělé destinace za ty nejnižší ceny.

Neplaťte zbytečné náklady navíc.

Osobně to dělám tak, že si nejprve rozmyslím, kam bych se rád podíval. Mám rád dálky, krásné bílé pláže a průzračné moře. Vyberu si například Bali a zvolím termín od–do. Platforma mi vyhledá všechny nabídky ve zvoleném termínu, které mohu různě řadit a filtrovat. VICTORIA Holiday Club nabízí na Bali přes 2200 resortů v cenovém rozpětí přibližně od 2000 do 870 000 Kč pro dvě osoby na dva týdny. Ceny zahrnují až pětasedmdesáti procentní slevu! Řekněte, je možné s i z takové nabídky nevybrat?


- Roman Z. - VICTORIA Holiday Club

Kdy objednat svou dovolenou.

Platforma VICTORIA Holiday Club funguje zcela online a nabídky se v ní průběžně mění, proto je dobré je pravidelně sledovat. Až uvidíte tu pravou, neváhejte a objednejte si ji. Nerozlišujeme žádné last minute ani first minute, skvělé nabídky máme po celý rok.

Procestujte svět za zlomek ceny s online platformou Victoria Holiday Club.

Animované bannery

Pokud mate zájem o profesionální animované HTML5 bannery, nebo o reklamní video podobně jak jsme vytvořili pro VICTORIA Holiday Club, neváhejte nás kontaktovat


121
virtuemart.product
(159 hodnocení, 4.97 z 5)
4.97 159 voters.out of 0out of 5based on