online platforma

Podnikatelská online platforma pro pronájem a prodej.

Profesionální webové řešení s rezervačním systémem bez zprostředkovatelů.

Při návrhu prototypu webu "Pronájem bez hranic" bylo naším cílem vyvinout uživatelsky přívětivé rozhraní pro nájemce nemovitostí, dopravy a služeb. Použili jsme špičkové technologie pro třídění dat v kombinaci s naším perfekcionismem SEO programování.


- Vývojové oddělení FABER VISUM


marketingové cíle

Marketingové cíle portálu - startup pro zájemci.

Hlavní úkoly online platformy a vývoj startupu pro realitní makléři.


  • Prvním úkolem bylo propojit přímo prodávajícího a kupujícího, pronajímatele a nájemce bez prostředníků.
  • Druhým úkolem bylo vytvořit na webu uživatelsky přívětivé rozhraní formuláře pro odesílání údajů pronajimatele nebo obchodníka.
  • A nakonec jsme se postarali o propagaci portálu v různých regionech světa pomocí rozhraní v několika jazycích.

Technologie pro více prodejců implementovaná na webu umožňuje vytvořit osobní účet s profilem a kontaktními údaji inzerenta, na který přijde žádost a platba. Vznikl tak projekt, kdy každý pronajímatel či prodejce může mít svůj online prostor v podobě vlastního miniwebu - rozjezd realitní kanceláře nebo prodejce služeb bez zprostředkovatelů. Startup jsme podrobně popsali přímo na platformě s jeho dalším vývojem.
Realitní startup

webová platforma na prodej - video

Finanční cíle online platformy.

Inzerce na platformě „Pronájem bez hranic“ je placená. Je to proto, že inzerci přidávají programátoři s ohledem na SEO propagaci, grafické zpracování, překlady do dvou dalších jazyků. Jedním slovem, aby nabídka pronájmu či prodeje fungovala ve vyhledávačích a různých regionech světa a nevypadala jako ostuda nebo jako přelet na sociální síti. Platba se vybírá za práci programátorů.

Marketingový mix spolupráce.

  • Prodali jsme klon platformy našim partnerům v Itálii za účelem pronájmu vil, resortů a apartmánů především v regionech Toskánsko, Sicílie, Ligurie, Sardinie. Více než sto nabídek pronájmu s geolokací na mapě Itálie na vás čeká na online platformě Meet Point Travel.
  • Již se připravuji samostatné jazykové verze webu propagace pronájmu v jiných jazycích v cílových zemích. Samozřejmě Meet Point Travel – italské vily k pronájmu je náš partner s vzájemné odkazy na portálech.

Ve fázi, kdy si uvědomíte, že nastal čas pro váš vlastní, nezávislý startup, můžete využít spolupráce s FABER VISUM.

  • Kupujícímu online platformy bude nabídnuta marketingová spolupráce, propagace a technická podpora za snížené ceny.

Prodej online platformy pro činnost pronájmů a prodeji

Firemní web je oknem do vašeho podnikání a můžete si hotový startup koupit. Distribuční sadu platformy můžete si pořídit s nebo bez instalace na server. Po zaplacení vám naši programátoři připraví webové stránky dle vašeho výběru. Dále Vám bude zasláno video s rychlým průvodcem administrace CMS (Content Management System).

Technická podpora webu.

Pracovní doba našich programátorů je placená. Ceny jsou adekvátní profesionalitě - známe systém nazpaměť a pracujeme rychle. Všechny služby pro naplnění webu, úpravu designu nebo funkčnosti budou prováděny kvalitně. Na základě dlouholetých zkušeností v oblasti webdesignu, vybavení našich poboček nejmodernější technikou, jsou naši zaměstnanci schopni plnit úkoly mnohonásobně rychleji než začátečníci. Faktor rychlosti a zkušenosti s programováním určuje hodinovou sazbu v oblasti vývoje a tvorby webových stránek - 990 kč za hodinu. Služby pro vývoj či obsah webových stránek si můžete objednat přímo na portálu „Pronájem bez hranic“ - Tvorba webových stránek.


121
virtuemart.product
(159 hodnocení, 4.97 z 5)
4.97 159 voters.out of 0out of 5based on